شهدای دانشگاه
نظر سنجی
به نظر شما ایثارگران به کدام خدمات بیشتر نیازدارند؟
 

از ايثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

1395-7-13

از 11 ايثارگر و رزمنده شاغل در معاونت فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شيراز تقدير شد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، گفت: مزد و پاداش رزمندگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس در نزد خداي آنها محفوظ و بسيار ارزشمند است و اين تقدير و تشكر، تنها برای يادآوري رشادت ها و مردانگي اين بزرگواران و انتقال ارزش ها به نسل جديد است.

دكتر "كوروش عزيزي" در جمع رزمندگان و ايثارگران شاغل در معاونت فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه، اضافه کرد: وجود و حضور شما دلاورمردان دوران دفاع مقدس، فرصت غنيمتي است تا نسل حاضر كه امكان درك مستقيم و ديدار آن دوران سراسر افتخار را نداشته اند، با ارزش هاي نسل جنگ، بيشتر و بهتر آشنا شوند.

alt

این عضو هیات رييسه دانشگاه، ادامه داد: وقتي كه سخن از جنگ به ميان مي آيد، صحنه هاي خون، انفجار و تخريب در ذهن شکل مي گیرد اما، جنگ هشت ساله ما كه صفت مقدس را با خود دارد، در واقع به طور کامل، دفاع از ارزش هاي اخلاقي، اسلامي و ميهني بود.

alt

عزيزي با اشاره به يكي از سخنان امام راحل(ره)، افزود: همان گونه كه امام خمینی(ره) در روزهای دفاع فرمود كه "امروز تمام اسلام در برابر تمام كفر ايستاده است"، بايد نتيجه گرفت كه امنيت و سرفرازي ايران امروز و ترويج و اشاعه دين اسلام و فراگير شدن مكتب تشيع، مديون ايستادگي و پايمردي شما مردان بي ادعاي دوران نبرد است.

alt

اين مراسم كه قرار بود در هفته هفته دفاع مقدس برگزار شود، به دلیل همزمانی با روزهای نام نویسی دانشجويان جدید، اجراي طرح رويش و همزمانی با برگزاري بيست و يكمين جشنواره سراسري قرآن و عترت، چند روز دیرتر برگزار شد و در اين نشست، مسایل مختلف  مربوط به رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس بررسی شد.

خوف فرزند شک است...

و شک زائیده ی شرک

و این سه ، خوف و شک و شرک ، راهزنان طریق حقند...

که اگر با مرگ انس نگیری ، خوف ، راه تو را خواهد زد

و امام را در صحرای بلا رها خواهی کرد.

شهید سید مرتضی آوینی

avini 

لینکهای مهم
آگهی
آگهی
اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز18
mod_vvisit_counterدیروز20
mod_vvisit_counterاین هفته171
mod_vvisit_counterهفته گذشته181
mod_vvisit_counterاین ماه395
mod_vvisit_counterماه گذشته790
mod_vvisit_counterکل بازدیدها37308

در 20 دقیقه گذشته : 2
آی پی شما : 107.20.115.174
,
امروز : 25 آذر 1396